Giriş Yap -- yada -- Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum...
Kayıt Ol

Henüz Üye Değil misiniz?
Yeni kullanıcı bir hesap oluşturarak daha hızlı alışveriş yapabilir, bir siparişin durumuyla ilgili güncel bilgileri edinebilirsin ...

Bi Eksper
İşletmeci : Bi Eksper Kurumsal
GSM : 0543 712 07 12
TLF : 0850 480 05 10
FAX :


20 yılı aşkın süredir , otomotiv sektöründe faaliyet gösteren EFT ailesinin ürünü Bieksper.com ; Türkiye’de 2.el oto alım/ satım sırasındaki ilişkiyi kurumsal temeller üzerine yeniden düzenleyip, alışıla gelmiş alım/satım deneyimlerini teknoloji ile senkronize ederek güvenli bir alım/satım zemini oluşturmaktadır.
 
2012 yılında İstanbul’da ‘de başlayan oto ekspertiz hizmeti serüvenimiz, bugün Türkiye’nin her köşesinde hızlıca büyümeye devam ediyor. Yüzde yüz yerli yatırım ile Bieksper oto ekspertiz merkezi zinciri, bugün başta İstanbul , Ege ve Anadolu olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü bir konuma sahiptir. İştirakimiz daha ilk yılında Online platform sistemimizin gücü ve sizlerin desteği ile Türkiye’nin 67 ilinde 123 farklı noktada iş ortaklığı sistemiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda Sektörde Ülkenin en yaygın otomobil ekspertiz hizmet sağlayıcısı konumuna ulaşmış durumdadır. Bieksper.com sektörde ilklere imza atıp, Online platform da müşteri desteğini de alarak, bayi kanalımızı büyümesini sağlamaktadır. Bunlarla birlikte, kurumsal müşterimize bayi kanallarımızın desteği ile alternatif kaliteli çözümler üretip, bu sisteme destek sağlamaktadır.
 
Bieksper.com olarak önümüzdeki dönemde hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm ülke genelinde bayi sayımızı arttırmak, Çözüm sağladığımız ve stratejik iş ortaklığı yaptığımız Kurumsal müşterilerimize yenilerini ekleyerek Online sistemimizin de kullanım oranını artırmaktır. Bu strateji doğrultusunda, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere “kurumsal, kazançlı, avantajlı ve güvenilir” franchising fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
 
Sektörde Dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla iş ortaklığı imzalamış olan Bieksper, güvenirliğini ve kalitesini ISO 9001-­2008 Hizmet Kalite Belgesi ve ISO 10002­-2004 Müşteri Memnuniyet Standardı ile tescil ettirerek , sürekli gelişimi şirket politikası olarak benimsemiştir.
 
Bieksper, müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla servis ağlarını gizli/gölge müşteri sistemiyle sürekli denetlemekte; bu sayede müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarına devam etmektedir.
 
Siz de bizim gibi Otomobil tutkunuysanız, otomobil sevenleri kaliteli ve güvenilir Bieksper.com hizmetiyle buluşturmak, sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için karlı bir yatırıma imza atmak istiyorsanız…. Mutlaka Tanışalım.

Bisertifika :
 
Bieksper, girişimci bir proje olup, ülkedeki en yaygın ekspertiz ağına sahip olan firmadır. Amacımız 2. el araç alım­-satımı esnasında alıcının talep ettiği ekspertiz raporunun temininde yaşanan veya yaşanması muhtemel olan güvensizlikler ile mağduriyetlerin önüne geçmektir. 
 
Bu doğrultuda Sektörde Dünyanın önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı imzalamış olan Bieksper, güvenirliğini ve kalitesini ISO 9001-­2008 Hizmet Kalite Belgesi ve ISO 10002­-2004 Müşteri Memnuniyet Standardı ile tescil ettirerek , sürekli gelişimi şirket politikası olarak benimsemiştir.
 
Otomobil alıcıları için güveni simgeleyen Bieksper sertifikası , 2.el otomobil satıcıları için de ispat ve güvenilirlik niteliği taşımaktadır. Otomobil satın alırken merkezlerimizden almış olduğunuz sertifika ile güvenli alışveriş yapmanın huzurunu yaşarken , Satarken satış öncesi alacağınız Bieksper sertifikası ile yanlızca ülke genelindeki otomobil alıcılarının güvenini kazanmakla kalmaz , aynı zamanda Bieskper’in sağlamış olduğu sayısız reklam kampanyalarından ücretsiz faydalanarak daha fazla kitleye ulaşıp aracınızı hızlıca değerinde satabilirsiniz.
 
Daha fazla beklemeyin Bieksper ile Bisertifika ‘layın , Bidaha Arkanıza Bakmayın…

İşyerine ait video bulunamadı

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş Yapmalı ya da Üye Olmalısınız
Benzer Firmalar
Bi Eksper
İşletmeci : Bi Eksper Kurumsal
GSM : 0543 712 07 12
Dap Oto Ekspertiz
İşletmeci : Gökhan Arabacı & Çağlar Duraklar
GSM : 0553 117 86 72
Ekonomi Haberleri
Bültene Üye Ol
Bize Ulaşın
  • 0 232 328 11 80
    0 232 328 13 91
  • 0 232 328 11 80
    0 232 328 11 80
  • info@atasanayi.org
    info@atasanayi.org